prkénko s otvorem 50x30x1,8cm BRILLANTE bambus
Kód: MA-369777
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko s otvorem 50 x 30 x 1,8 cm, BRILLANTE, bambus. rozměry: 50 x 30 x 1,8 cm materiál: bambusové dřevo hmotnost netto: 1,735 Prkénko dřevěné krájecí Brillante Bamboo je vhodné na krájení masa, zeleniny a dalších potravin. Díky své velikosti umožňuje snadnější porcování a krájení větších kusů potravin. Prkénko je vyrobeno z bambusu v dvojbarevném provedení a je opatřeno praktickým otvorem pro zavěšení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náčiní a pomůcky pro pečení |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.67 kg |
| EAN: | 8591022473863 |
| Délka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 50 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,668 kg |
| Objem přepravní: | 3 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
