prkénko servírovací malé 24x15cm PH BÍ
Kód: MA-256684
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko servírovací, malé, 24 x 15 cm, PH BÍ. rozměry: 24 x 15 cm materiál: plast barva: bílá Kvalitní plastové kuchyňské prkénko využijete nejen k servírování, ale i na krájení různých potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590474901207 |
| Hloubka přepravní: | 29,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,18 kg |
| Objem přepravní: | 7,08 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
