prkénko servírovací střední 35x23cm PH BÍ
Kód: MA-256686
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko servírovací, střední, 35 x 23 cm, PH BÍ. rozměry: 35 x 23 cm materiál: plast barva: bílá Kvalitní plastové kuchyňské prkénko využijete nejen k servírování, ale i na krájení různých potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8590474901306 |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 35 cm |
| Hloubka přepravní: | 36,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,398 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 13,01225 dm3 |
| Šířka: | 23 cm |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 15,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
