prkénko servírovací velké 50x30cm PH BÍ
Kód: MA-256688
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkénko servírovací, velké, 50 x 30 cm, PH BÍ. rozměry: 50 x 30 cm materiál: plast barva: bílá Kvalitní plastové kuchyňské prkénko využijete nejen k servírování, ale i na krájení různých potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.03 kg |
| EAN: | 8590474901405 |
| Barva: | bílá |
| Délka: | 30 cm |
| Hloubka přepravní: | 50 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,028 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 6 dm3 |
| Protiskluzové nožičky: | Ne |
| Šířka: | 50 cm |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Vhodné do myčky: | ano |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
