prkno žehlící 120x38cm CLASSIC M BLACK 72486 LEIFHEIT
Kód: MA-354541
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkno žehlící, 120 x 38 cm, CLASSIC M BLACK, 72486, LEIFHEIT. žehlící plocha: 120 x 38 cm nastavitelná výška: 69 - 88 cm Pevná odkládací plocha pro žehličku s vodící anténou na kabel. Ideální pro středně velké domácnosti. Kompaktní pro snadné skladování. Nyní nově v designivé černé barvě. Záruka 3 roky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.68 kg |
| EAN: | 4006501724861 |
| Hloubka přepravní: | 40,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 4,68 kg |
| Objem přepravní: | 32,628568 dm3 |
| Šířka přepravní: | 5,6 cm |
| Výška přepravní: | 145,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
