prkno žehlicí ALMIRA 120x38cm BA/PES, kov
Kód: MA-324425
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry žehlicí plochy: 120 x 38 cm rozměry složeného prkna: 69 x 159,5 x 41 cm nastavitelná výška (minimální: 73 cm; maximální: 95 cm) kovová konstrukce ve stříbrné elektrostatické práškové barvě, prům. 25 - 38 mm speciální vrstva nástřiku proti korozi potah s pěnovým polstrováním o tloušťce 6 mm; materiál potahu: 50% polyester + 50% bavlna plastové protiskluzové koncovky odkládací plocha na žehličku se silikonovými podložkamiDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 8693609135642 |
| Barva: | vícebarevná |
| Délka: | 120 cm |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 9,8 kg |
| Objem přepravní: | 38,4 dm3 |
| Šířka: | 38 cm |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 160 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
