prkno žehlicí AQUA 21 120x38cm BA/PES, kov
Kód: MA-324453
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkno žehlicí AQUA 21, 120 x 38 cm, BA / PES, kov. materiál: kovová deska + konstrukce Mash, potah mix bavlna a polyester Žehlící prkno AQUA 21 o rozměrech 120 x 38 cm s kovovou odkládací plochou na žehličku. Konstrukce stříbrné barvy s nastavitelnou výškou od 66 do 92 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.7 kg |
| EAN: | 8591022620960 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,7 kg |
| Objem přepravní: | 50,24 dm3 |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 157 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
