prkno žehlicí BASIC II 110x30cm BA, kov
Kód: MA-324454
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkno žehlicí BASIC II, 110 x 30 cm, BA, kov. rozměry: 110 x 30 cm materiál: kovová deska Mash, potah 100 % bavlna podložka 5 mm kovová odkládací plocha na žehličku povrchová úprava konstrukce v bílé barvě nastavitelná výška: max. 90 cm průměr nohou: 20 mm síla materiálu: 0,7 mm hmotnost: 3,5 kgDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.71 kg |
| EAN: | 8591022370841 |
| Hloubka přepravní: | 142 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,705 kg |
| Objem přepravní: | 23,43 dm3 |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
