prkno žehlicí EURO II 120x38cm BA, kov, se zásuvkou
Kód: MA-324456
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkno žehlicí EURO II, 120 x 38 cm, BA, kov, se zásuvkou. rozměry: 120 x 38 cm materiál: kovová deska Mash, potah 100 % bavlna podložka 8 mm průměr nohou: 22 mm síla materiálu: 0,7 mm nastavitelná výška: max. 94 cm hmotnost 4,4 kg elektrická zástrčkaDoplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.84 kg |
| EAN: | 8591022370889 |
| Hloubka přepravní: | 150 cm |
| Hmotnost přepravní: | 4,845 kg |
| Objem přepravní: | 26,325 dm3 |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
