prkno žehlicí EURO II 120x38cm BA, kov
Kód: MA-324455
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkno žehlicí EURO II, 120 x 38 cm, BA, kov. rozměry: 120 x 38 cm materiál: kovová deska Mash, potah 100 % bavlna podložka 8 mm nastavitelná výška: max. 94 cm průměr nohou: 22 mm síla materiálu 0,7 mm hmotnost: 4,4 kg Prkno je opatřeno žehlící kovovou deskou Mash, která dobře propouští páru a prádlo přitom zůstane suché.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.63 kg |
| EAN: | 8591022370865 |
| Hloubka přepravní: | 152 cm |
| Hmotnost přepravní: | 4,627 kg |
| Objem přepravní: | 32,604 dm3 |
| Šířka přepravní: | 39 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
