prkno žehlicí ONE 105x30cm BA/PES, kov
Kód: MA-324452
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkno žehlicí ONE 105 x 30 cm, BA / PES, kov. materiál: kovová deska + konstrukce Mash, potah mix bavlna a polyester Žehlící prkno ONE o rozměrech 105 x 30 cm s odkládací kovovou plochou na žehličku. Konstrukce stříbrné barvy s nastavitelnou výškou od 62 do 87 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.8 kg |
| EAN: | 8591022620953 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 2,8 kg |
| Objem přepravní: | 22,5 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 150 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
