prkno žehlicí PROFESSIONAL 130x48cm BA/kov, se zásuvkou, rukávník
Kód: MA-268540
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkno žehlicí PROFESSIONAL 130 x 48 cm, BA / kov, se zásuvkou, rukávník. rozměry: 130 x 48 cm materiál: kovová deska Mash, potah 100 % bavlna podložka: 10 mm nastavitelná výška: max. 99 cm průměr nohou 35 x 20 mm síla materiálu: 0,8 mm elektrická zásuvka rukávník odkladač na prádlo a na parní žehličku galvanizovaná konstrukce Žehlicí prkno PROFESSIONAL s kovovou deskou Mash, která dobře propouští páru a prádlo přitom zůstane suché. Foto je pouze ilustrační, v současné době jsou k dispozici prkna s modrým, oranžovým a zeleným potahem. Potahy mohou obsahovat různé vzory či text. Požadavek na barvu uveďte v poznámce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 10.29 kg |
| EAN: | 8590419043108 |
| Hloubka přepravní: | 160 cm |
| Hmotnost přepravní: | 10,29 kg |
| Objem přepravní: | 49,92 dm3 |
| Šířka přepravní: | 48 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
