prkno žehlicí WOOD 104x30cm BA,dřev.
Kód: MA-324459
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prkno žehlicí WOOD, 104 x 30 cm, BA, dřev. rozměry: 104 x 30 cm materiál: dřevěná deska, bavlněný potah (100% bavlna) podložka 3 mm nastavitelná výška: 85 - 90 cm průměr nohou: 16 mm síla materiálu 0,7 mm hmotnost: ??? Žehlící prkno WOOD je jednoduché žehlící prkno pro každodenní žehlení. Má vysouvací kovovou odkládací plochu na žehličku, která šetří prostor při skladování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Žehlící prkna |
|---|---|
| Hmotnost: | 3.19 kg |
| EAN: | 8591022438817 |
| Hloubka přepravní: | 32 cm |
| Hmotnost přepravní: | 3,192 kg |
| Objem přepravní: | 15,36 dm3 |
| Šířka přepravní: | 4 cm |
| Výška přepravní: | 120 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
