proložka mezi pánve pr.38cm (2ks)
Kód: MA-287764
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Proložka mezi pánve pr. 38 cm (2 ks). průměr: 38 cm balení: 2 ks Proložky slouží jako ochrana pánví proti vzájemnému poškrábání při vkládání do sebe. Nelze používat jako podložka pod horké nádobí. Proložky můžete využít také jako ochranu při skladování ostatních druhů kuchyňského nádobí např. hrnců, kastrolů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stolování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022394182 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,567 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 1,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
