prostírání juta+PES pr.38cm LINEN
Kód: MA-287666
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání juta + PES, pr. 38 cm, LINEN. průměr: 38 cm materiál: 80 % juta, 20 % polyester Kulaté prostírání LINEN. Odolné a moderní prostírání pro každou příležitost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022590140 |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,8 dm3 |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 0,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
