prostírání kruh 15cm hladký korek (6ks)
Kód: MA-278051
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání kruh 15 cm korek (6 ks). průměr: 15 cm materiál: korek balení: 6 ks Korkové podložky využívají všechny vlastnosti přírodního materiálu. Jsou příjemné na dotek, tvarově stálé, se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi, které zajistí udržení teploty Vašeho talíře, případně odizolují horké nádoby při jejich odkládání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595053712069 |
| Hloubka přepravní: | 14,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,105 kg |
| Objem přepravní: | 0,37845 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14,5 cm |
| Výška přepravní: | 1,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
