prostírání KRUH pr.38cm PP/tkanina mix barev
Kód: MA-386038
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání KRUH, pr.38 cm, PP / tkanina, mix barev. průměr: 38 cm materiál: polypropylen, tkanina mix barev: černá, šedá, zelená, světle zelená Prostírání dodá Vašemu stolování styl a současně ochrání váš nábytek před znečištěním a škrábanci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8719987365553 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,058 kg |
| Objem přepravní: | 0,2888 dm3 |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška přepravní: | 0,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
