prostírání LIST 50x33cm mix barev
Kód: MA-386743
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání LIST 50 x 33 cm, mix barev. rozměry: 50 x 33 cm Prostírání chrání povrch stolu a snižuje hluk, který vzniká při používání příborů a talířů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8719987076091 |
| Hloubka přepravní: | 50 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,037 kg |
| Objem přepravní: | 0,495 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 33 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
