prostírání obdélník 29x19cm korek (6ks)
Kód: MA-278141
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání obdélník 29 x 19 cm korek (6 ks). průměr: 29 x 19 cm materiál: korek Korkové podložky využívají všechny vlastnosti přírodního materiálu. Jsou příjemné na dotek, tvarově stálé, se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi, které zajistí udržení teploty Vašeho talíře, případně odizolují horké nádoby při jejich odkládání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 8595053712199 |
| Druh textilu: | prostírání |
| Hloubka přepravní: | 19,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,33 kg |
| Objem přepravní: | 1,0179 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 1,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
