prostírání osmihran 10cm korek (6ks)
Kód: MA-278191
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání osmihran 10 cm korek (6 ks). průměr: 10 cm materiál: korek Korkové podložky využívají všechny vlastnosti přírodního materiálu. Jsou příjemné na dotek, tvarově stálé, se skvělými tepelně izolačními vlastnostmi, které zajistí udržení teploty Vašeho talíře, případně odizolují horké nádoby při jejich odkládání.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8595053712045 |
| Hloubka přepravní: | 9,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,051 kg |
| Objem přepravní: | 0,172872 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9,8 cm |
| Výška přepravní: | 1,8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
