prostírání PH 45x30cm LATTE
Kód: MA-326122
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání 45 x 30 cm, PH LATTE. rozměry: 45 x 30 cm materiál: 75 % PVC a 25 % PES barva: latte skladba vláken 2 x 1 Plastové prostírání RECTANGLE Latte je vyrobeno z odolného a omyvatelného materiálu. Prostírání dodá Vašemu stolování styl a současně ochrání váš nábytek před znečištěním a škrábanci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022590089 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,07 kg |
| Objem přepravní: | 0,279 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 0,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
