prostírání PH DĚTSKÉ 65x45cm 6 dekorů, mix
Kód: MA-386357
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
prostírání DĚTSKÉ 65 x 45 cm, 6 dekorů, PH, mix. rozměry (D x Š): 65 x 45 cm materiál: plast 6 dekorů Prostírání dodá vašemu stolování styl a současně ochrání váš nábytek před znečištěním a škrábanci. Vhodné jako podložka na dětský psací stůl.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8719987905445 |
| Hloubka přepravní: | 65 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,173 kg |
| Objem přepravní: | 0,2925 dm3 |
| Šířka přepravní: | 45 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
