prostírání PH DĚTSKÉ FROZEN 43x29cm mix
Kód: MA-368811
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH DĚTSKÉ FROZEN 43 x 29 cm, mix. rozměry: 43 x 29 cm materiál: plast mix 2 dekory Prostírání plastové FROZEN udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou prostírání je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8590419043511 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,038 kg |
| Objem přepravní: | 0,05632 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 0,04 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
