prostírání PH DĚTSKÉ MINNIE 43x28cm tvarované
Kód: MA-287678
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH DĚTSKÉ MINNIE 43 x 28 cm, tvarované. rozměry: 43 x 28 cm materiál: plast Dětské plastové prostírání tvarované, s dekorem MINNIE udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou prostírání je dobrá omyvatelnost, která vám zaručí maximální pohodlí při úklidu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022410523 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,03915 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 0,03 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
