prostírání PH DĚTSKÉ PATROLA GIRL 43x28cm
Kód: MA-287664
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH DĚTSKÉ,, PATROLA GIRL, 43 x 28 cm. rozměry: 43 x 28 cm. materiál: plast Dětské plastové prostírání s dekorem PATROLA GIRL udělá určitě radost každému dítěti. Výhodou prostírání je dobrá omyvatelnost, která vám zaručí maximální pohodlí při úklidu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022614068 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,05632 dm3 |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Výška přepravní: | 0,04 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
