prostírání PH DĚTSKÉ pr.38cm mix dekorů
Kód: MA-387208
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH dětské, pr. 38 cm, mix dekorů. průměr 38 cm materiál: plast mix dekorů: žirafa, lev, zebra, leopard Prostírání dodá vašemu stolování styl a současně ochrání váš nábytek před znečištěním a škrábanci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8720573947749 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 0,001444 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0,001 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
