prostírání PH DĚTSKÉ.ZOO 43x29cm
Kód: MA-327003
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH DĚTSKÉ,.ZOO, 43 x 29 cm. rozměry: 43 x 29 cm materiál: plast Dětské plastové prostírání s dekorem ZOO, udělá radost každému dítěti. Výhodou prostírání je dobrá omyvatelnost, která zaručí maximální pohodlí při úklidu. Není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022486023 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,03 kg |
| Objem přepravní: | 0,1276 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
