prostírání PH GOOD MORNING 43x28cm mix
Kód: MA-326121
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání GOOD MORNING, 43 x 28 cm, PH, mix. rozměry: 43 x 28 cm materiál: plast mix 2 dekory Plastové prostírání GOOD MORNING je praktická a designová pomůcka na jídelní stůl, která nepropouští tekutiny, vylitá omáčka či polévka se nedostane na povrch stolu nebo na ubrus. Prostírání je snadno omyvatelné, není vhodné do myčky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022484425 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,048 kg |
| Objem přepravní: | 0,04928 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 0,04 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
