prostírání PH KRUH pr.37cm mix barev
Kód: MA-387399
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH, KRUH pr. 37 cm, mix barev. průměr: 37 cm výška: 1,1 mm materiál: PV mix barev: tmavě modrá, tyrkysová, cilová, růžová Prostírání dodá Vašemu stolování styl a současně ochrání váš nábytek před znečištěním a škrábanci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8720573403627 |
| Hloubka přepravní: | 37 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,103 kg |
| Objem přepravní: | 0,1369 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 37 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
