prostírání PH LAVENDER 43x28cm
Kód: MA-325826
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH LAVENDER 43 x 28 cm. rozměry: 43 x 28 cm tloušťka: 0,4 mm materiál: plast - polypropylen Prostírání nepropouští tekutiny (vylitá omáčka či polévka se nedostane na povrch stolu nebo na ubrus), snadno se udržuje (je omyvatelné).Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022336953 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Objem přepravní: | 0,04928 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 0,04 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
