prostírání PH LEAF 45x30cm
Kód: MA-266162
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH, 45 x 30 cm, LEAF. rozměry: 45 x 30 cm materiál: 75 % PVC, 25 % PES barva: hnědá Prostírání textilenové s dekorem DARK LEAF. Prostírání je vyrobeno z odolného a omyvatelného materiálu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022585764 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,088 kg |
| Objem přepravní: | 0,1395 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
