prostírání PH OVÁL 44,5x29,5cm mix barev
Kód: MA-385810
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH, OVÁL, 44,5 x 29,5 cm, mix barev. rozměry (D x Š): 44,5 x 29,5 cm materiál: plast mix barev: černá, šedá, hnědá, krémová Prostírání dodá vašemu stolování styl a současně ochrání váš nábytek před znečištěním a škrábanci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8718158014849 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,061 kg |
| Objem přepravní: | 0,405 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 0,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
