prostírání PH OVOCE 43,5x28,5cm 6 dekorů, mix
Kód: MA-385247
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH OVOCE, 43,5 x 28,5 cm, mix 6 dekorů. rozměry (D x Š): 43 x 28,5 cm tloušťka: 0,4 mm materiál: plast mix dekorů: jahoda, broskev, banán, pomeranč, citron, jablko Prostírání dodá vašemu stolování styl a současně ochrání váš nábytek před znečištěním a škrábanci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8719202019506 |
| Hloubka přepravní: | 43,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,047 kg |
| Objem přepravní: | 0,123975 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28,5 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
