prostírání PH PIATTO 45x30cm HN/BÉŽ
Kód: MA-327364
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PH PIATTO, 45 x 30 cm, HN / BÉŽ. rozměry: 45 x 30 cm materiál: 75 % PVC, 25 % PES barva: hnědo - béžová skladba vláken 4 x 4 Plastové prostírání PIATTO je vyrobeno z odolného a omyvatelného materiálu. Prostírání dodá Vašemu stolování styl a současně ochrání váš nábytek před znečištěním a škrábanci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022394748 |
| Hloubka přepravní: | 46 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,076 kg |
| Objem přepravní: | 0,1426 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 0,1 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
