prostíraní PH ROSE 43x28cm
Kód: MA-287676
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostíraní PH ROSE, 43 x 28 cm. rozměry: 43 x 28 cm materiál: polypropylen Plastové prostírání ROSES je praktická a designová pomůcka na jídelní stůl, která nepropouští tekutiny, vylitá omáčka či polévka se nedostane na povrch stolu nebo na ubrus. Prostírání je snadno omyvatelné, není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022611456 |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 0,03696 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 0,03 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
