prostíraní PH SWEET HOME 43x28cm
Kód: MA-369829
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostíraní plastové SWEET HOME, 43 x 28 cm. rozměry: 43 x 28 cm materiál: plast Plastové prostírání SWEET HOME je praktická a designová pomůcka na jídelní stůl, která nepropouští tekutiny, vylitá omáčka či polévka se nedostane na povrch stolu nebo na ubrus. Prostírání je snadno omyvatelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022484241 |
| Druh textilu: | prostírání |
| Hloubka přepravní: | 44 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,044 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 0,04928 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 0,04 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
