prostírání PH TONDO pr.38cm ČRV
Kód: MA-287667
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání TONDO, pr. 38 cm, PH ČRV. průměr: 38 cm materiál: plast barva: červená Plastové kruhové prostírání TONDO v červené barvě je nedílnou součástí každé domácnosti. Prostírání není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022437230 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,2888 dm3 |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška přepravní: | 0,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
