prostírání PH TONDO pr.38cm ŠE sv.
Kód: MA-326116
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání TONDO, pr. 38 cm, PH ŠE světlá. průměr: 38 cm materiál: plast barva: světle šedá Plastové kruhové prostírání TONDO ve světle šedé barvě je nedílnou součástí každé domácnosti. Prostírání není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022482933 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,058 kg |
| Objem přepravní: | 0,2888 dm3 |
| Šířka přepravní: | 38 cm |
| Výška přepravní: | 0,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
