prostírání PVC+PES 45x30cm CULINARIA CHECKS
Kód: MA-368423
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PVC + PES 45 x 30 cm, CULINARIA CHECKS. rozměry: 45 x 30 cm materiál: 75% PVC, 25% PES sílá vláken: 0,6 mm konstrukce: 2 x 2 mm Prostírání CULINARIA Checks, Odolné a moderní prostírání pro každou příležitost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590419043450 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 0,027 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 0,02 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
