prostírání PVC+PES 45x30cm RECTANGLE KRÉM
Kód: MA-287677
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání PVC + PES, 45 x 30 cm, RECTANGLE, KRÉM. rozměry: 45 x 30 cm materiál: 75% PVC, 25% PES sílá vláken: 0,6 mm barva: krémová konstrukce: 2 x 1 mm Prostírání RECTANGLE. Odolné a moderní prostírání pro každou příležitost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022590119 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,279 dm3 |
| Šířka přepravní: | 31 cm |
| Výška přepravní: | 0,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
