prostírání SOVY 39x28cm korek
Kód: MA-326991
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Prostírání SOVY 39 x 28 cm, korek. rozměry: 39 x 28 cm materiál: korek Korkové prostírání, s dekorem SOVY, je praktická a dekorativní podložka z přírodního materiálu nejen na jídelní stůl. Prostírání není vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Prostírání a tácky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8591022403785 |
| Hloubka přepravní: | 39 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,247 kg |
| Objem přepravní: | 0,4368 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 0,4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
