pružina na zelí PICKLES pr.6,7x8,7cm
Kód: MA-342272
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Stlačovací pružina na zelí a rychlokvašenou zeleninu PICKLES. Návod který doporučujeme: Škrabkou Piraňa nakrouháme polovinu hlávky zelí, přidáme rovnou kávovou lžičku soli (více soli - kyselejší zelí) a drceným kmínem lehce prosypeme. Vše promícháme. Postupně plníme do sklenice 0,7 l a každou vrstvu vždy pevně stlačíme až po krček sklenice. Vložíme stlačovací pružinu a otočným víčkem uzavřeme. Tlak pružiny začne vytlačovat vzduchové bublinky a vytlačovat zelnou šťávu. Necháme působit min. 4 dny při kuchyňské teplotě. Bude-li zakvašená zelenina dle Vašich představ, sklenici vložte do lednice pro ukončení kvasného procesu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zavařování |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594011951663 |
| Hloubka přepravní: | 6,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,052 kg |
| Objem přepravní: | 0,390543 dm3 |
| Šířka přepravní: | 6,7 cm |
| Výška přepravní: | 8,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
