pumpa vakuová +4 zátky CULINARIA
Kód: MA-327328
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pumpa vakuová +4 zátky CULINARIA. Vakuová pumpa je určena pro odstranění vzduchu z načaté láhve pro možnost skladování zbylého množství vína, díky vakuu si víno déle zachová svou chuť a vůni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vinotéka, bar, doplňky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022597248 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,185 kg |
| Objem přepravní: | 1,26 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
