pytle na odpadky 18l (30ks) 40x50cm TRA/MO 6µ
Kód: MA-281526
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (Š x D): 40 x 50 cm objem: 18 l tloušťka: 6 µ balení: 30 ks barva: transparentní, modrá Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5902891417538 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,065 kg |
| Objem přepravní: | 0,176 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
