pytle na odpadky 30/35l (15ks) 50x 60cm ČER 24µ SILNÉ
Kód: MA-281420
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pytle na odpadky 30/35 l (15 ks) 50 x 60 cm, ČER, 24µ, SILNÉ. objem: 30/35 l rozměry: 50 x 60 cm hustota: 24 my barva: černá počet v balení: 15 ks Pytle na odpadky. Pytle můžete používat na odpad nejen ve Vaší domácnosti, ale také ve firmách, prodejnách atd. Odpadní pytle lze využít i jako ochranu zboží proti povětrnostním vlivům.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5902891415961 |
| Hloubka přepravní: | 5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,102 kg |
| Objem přepravní: | 0,425 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
