pytle na odpadky 120l (10ks) 70x110cm ČER 32µ SILNÉ
Kód: MA-281424
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pytle na odpadky 120 l (10 ks) 70 x 110 cm, ČER, 32 µ, SILNÉ. objem: 120 l rozměry: 70 x 110 cm hustota: 32 my barva: černá počet v balení: 10 ks Pytle na odpadky. Pytle můžete používat na odpad nejen ve Vaší domácnosti, ale také ve firmách, prodejnách atd. Odpadní pytle lze využít i jako ochranu zboží proti povětrnostním vlivům.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 5902891416005 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,59 kg |
| Objem přepravní: | 0,864 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
