pytle na odpadky 120l (20ks) 70x110cm ČER 60µ SILNÉ
Kód: MA-281522
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pytle na odpadky 120 l (20 ks) 70 x 110 cm, ČER, 60µ, SILNÉ. objem: 120 l rozměry: 70 x 110 cm hustota: 60 my barva: černá počet v balení: 20 ks Silné odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 5902335751914 |
| Barva: | černá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,7 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 120 l |
| Objem přepravní: | 2,9 dm3 |
| Šířka: | 70 cm |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Typ odpadkového koše: | sáčky do koše |
| Výška: | 110 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
