pytle na odpadky 240l (10ks) 120x145cm ČER 48µ SILNÉ
Kód: MA-281521
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pytle na odpadky 240 l (10 ks) 120 x 145 cm, ČER, 48µ, SILNÉ. objem: 240 l rozměry: 120 x 145 cm hustota: 45 my barva: černá počet v balení: 10 ks Silné odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.47 kg |
| EAN: | 5902891416104 |
| Barva: | černá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,4683 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 240 l |
| Objem přepravní: | 2,8 dm3 |
| Šířka: | 120 cm |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ odpadkového koše: | sáčky do koše |
| Výška: | 145 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
