pytle na odpadky 240l (8ks) 120x150cm ČER 50µ extra silné FINO
Kód: MA-281166
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
pytle na odpadky 240 l ( 8 ks ) 120 x 150 cm ČER 50µ extra silné FINO Objem: 240 l balení: 8 ks barva: černá rozměry: 120 x 150 cm Pytle můžete používat na odpad nejen ve vaší domácnosti, ale také ve firmách, prodejnách atd. Odpadní pytle lze využít i jako ochranu zboží proti povětrnostním vlivům. Jejich velkým plusem je extra pevnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.37 kg |
| EAN: | 5900536263915 |
| Barva: | černá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,37 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 240 l |
| Objem přepravní: | 2,592 dm3 |
| Šířka: | 120 cm |
| Šířka přepravní: | 32 cm |
| Typ odpadkového koše: | sáčky do koše |
| Výška: | 150 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
