pytle na odpadky 240l (8ks) 120x150cm ČER 50µ extra silné
Kód: MA-799187
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Pytle na odpadky 240 l, 120 x 150 cm, ČER, 50 µ, extra silné (8 ks). objem: 240 l rozměry: 120 x 150 cm hustota: 50 µ balení: 8 ks Pytle můžete používat na odpad nejen ve vaší domácnosti, ale také ve firmách, prodejnách atd. Odpadní pytle lze využít i jako ochranu zboží proti povětrnostním vlivům. Jejich velkým plusem je extra pevnost.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590419799388 |
| Hloubka přepravní: | 9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,9 kg |
| Objem přepravní: | 2,511 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 31 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
